Adminisztratív munka logisztikai területen (Ref.sz.: 25072)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest XXII., Budapest
  • A munkába lépés időpontja: 2016 május
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Vezető logisztikai cégünk részére, a TNT-hez keresünk diák munkavállalókat, tanulmányokhoz igazítható rugalmas munkaidőben.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Küldemények nyomonkövetése
  • Számlák és fuvarlevelek készítése
  • CRM dokumentumok kitöltése
  • Export folyamatok koordinálása
  • Futárok munkájának segítése
  • Napi és heti riportok készítése
  • Egyéb ad-hoc feladatok ellátása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Diákmunka/Szakmai gyakorlat

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Angol nyelv erős, középfokú ismerete
  • Minimum fél év vállalása
  • Office ismeret, ezenbelül erős Excel ismeret
  • Munkaidő: Hétfő - Péntek: 8 - 16.00-ig, heti 2-3 nap vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1350 Ft/óra
  • Azonnali kezdés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően.

Jelentkezésedet el is küldheted [email protected] címre az "Adminisztratív munka logisztikai területen" jeligével. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-33-19. Visszahívunk!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.