Promóter műszaki üzletben (Ref.sz.: 24836)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Nyíregyháza, Nyíregyháza (Járás)
  • A munkába lépés időpontja: 2018 január
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal egy műszaki üzlet nyíregyházi telephelyére várjuk jelentkezéseiteket promóteri munkára.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Márkaképviseleti feladatok ellátása
  • Üzletben értékesítési feladatok ellátása
  • Egyéb kisegítői feladatok műszaki üzletben

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Műszaki/Mérnök

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Folyamatos munkavállalás legalább 3 hónapon keresztül
  • Pontos, precíz munkavégzés és jó kommunikációs készség
  • Min. heti két nap vállalása a megadott munkaidőnek megfelelően

Munkaidő: Pénteken 14.00 - 19.00 és szombat-vasárnap 10.00-18.00

  • Amit kínálunk:

    • Multinacionális munkakörnyezet
    • Bér: bruttó 941 Ft/óra
    • Órarendhez igazítható, előre tervezhető beosztás
    • Hosszú távú lehetőség

    Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltöd fényképes önéletrajzodat (doc vagy pdf formátumban).

    Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

    Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.