Sportszeráruházi munkatárs (Ref.sz.: 24710)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Eger
  • A munkába lépés időpontja: folyamatos
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • ruhák hajtogatása, pakolása, vállfázása
  • sporteszközök címkézése
  • vásárlóknak való segítségnyújtás
  • egyéb kisegítő feladatok

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Kereskedelem/Értékesítés

Készségek és személyes tulajdonságok

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • ráérés a megadott oktatási. és munkaidőben

Munkaidő:  hétfőtől-szombatig 9:00-20:00
                    vasárnap 10:00-18:00
                    lehetőség van csak délelőtti vagy csak délutáni munkavégzésre is!
                    akár 1 nap vállalásával is jelentkezhetsz!

Amit kínálunk

  • diákbér: bruttó 750 Ft/óra
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkahelyi környezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!
Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!
Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.