Adminisztratív munka, napi 2 órában (Ref.sz.: 24709)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest VI. kerület
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!

Csatlakozz hozzánk!

Dolgozz a Victofon Kft.-nél adatrögzítőként és gyűjts egy kis zsebpénzt az újévre! Naponta mindössze 2 órát kell dolgoznod, kiemelkedő órabérrel, december közepéig!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Adminisztrációs feladatok elvégzése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Napi 2 órás ráérés (délelőtt: 9-11 óráig)
  • Vakon gépelés
  • MS office ismerete
  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés

Munkaidő: 2017. december, reggel 9 - 11 óra között

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet jelentkezz hozzánk a 0670/452-9055-ös telefonszámon vagy küldd el önéletrajzodat a szeles.noemi@minddiak.hu címre.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.