IT kisegítés-rövidtávon (Ref.sz.: 24707)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Szeged
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Gyári csomagolásban lévő új laptopok előkészítése munkahelyi használatra
  • Laptopok telepítése, alkalmazások telepítése, munkavégzéshez való átadás
  • Egyéb informatikai kisegítés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

IT/Informatika

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Felelősségteljes hozzáállás

Munkaidő:  Két hetes munkavégzés, napi 7-8 órás, előre egyeztetett beosztások szerint

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a www.minddiak.hu/regisztracio oldalon!
Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Amennyiben úgy gondolod, hogy a hirdetés felkeltheti az ismerőseid érdeklődését is, kérlek kattints a "Megosztás" gombra, és oszd meg velük Facebookon is!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.