Adminisztrációs munka pénzügyi területen (Ref.sz.: 24687)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: folyamatosan
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Szeretnél modern, nagyvállalati környezetben dolgozni, és bepillantást nyerni egy globálisan működő vállalat mindennapjaiba?
Gyere és dolgozz Év Irodája díjas helyen!
Jelentkezz bátran bármilyen irányú tanulmányokkal! A lényeg, hogy pontos és precíz legyél, és jól beszélj angolul! A többire megtanítanak!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • A viszonteladói megrendelések kezelése
  • Adategyeztetés, adminisztrálás, összesítés
  • Részvétel számlaellenzőrzés folyamatában
  • Számlakiküldés
  • Egyéb adminisztratív feladatok

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Gazdasági

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Heti 20-40 óra vállalása rugalmasan
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (aktív)
  • Felhasználói szintű Excel ismeret
  • Hosszú táv vállalása (minimum fél év)

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1000 Ft/óra
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Modern, multinacionális munkakörnyezet

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz egy gyors regisztrációt követően, vagy küldd el az önéletrajzod a marton.viktoria@minddiak.hu e-mail címre! Ne felejtsd el a tárgyba beleírni, hogy "Adminisztrációs munka pénzügyi területen"

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.