Irodai munka a Telekomnál (Ref.sz.: 23942)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Győr
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Magyar Telekom Nyrt. számára keresünk adategyeztetésre nappali tagozatos diákokat. Jó csapat, támogató légkör. Számos diákunk már több éve dolgozik ebben a munkakörben.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Irodai adminisztratív feladatok

  • Kimenő hívások indítása

  • Telefonos időpont egyeztetés az ügyfelekkel

  • Üzenetek átvétele és továbbítása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

  • Betöltött 17. életév

  • MS Office ismeret

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, 08:00 - 20:00 között - hetente legalább 15-20 órában (napi 4-6-8 óra)

Amit kínálunk:

  • Bruttó 835 - 1670 Ft/óra

  • Multinacionális munkakörnyezet

  • Belvárosi munkavégzés

  • Munkakezdés rövid interjút és tájékoztatást követően azonnal (következő munkanapon)

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet és egy dinamikus, sikeres csapat tagjává szeretnél válni, jelentkezz! Várjuk jelentkezésed a honlapunkon történő regisztráció útján vagy a gyor@minddiak.hu e-mail címen!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.