Ügyfélszolgálati gyakornok (Ref.sz.: 24678)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest XI. kerület
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Partnercégünk, a Konica Minolta irodai berendezések bérbeadásával foglalkozik. Most szükségük van egy pontos és precíz diákra, aki a 11. kerületi, Galvani utca beli irodájukban ügyfélszolgálati feladatokat látna el.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Számlázással és jóváírásokkal kapcsolatos adminisztráció, adatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Árajánlatok koordinálása
  • Időszakosan helyettesítés a recepción
  • Kimenő kampányhívásokban való részvétel (időszakos)
  • Egyéb ad-hoc jellegű feladatok

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Szolgáltatás/Ügyfélszolgálat/Vevőszolgálat

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • MS Office ismeretek
  • Nyitott, talpraesett, pontos személyiség

Munkaidő

Hétfőtől péntekig irodai munkarendben heti 20 óra vállalása elvárt.

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.000 Ft-os órabér
  • Támogató háttér
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Rugalmasan munkaidő

Regisztráció után a honlapunkon a jelentkezés gombra kattintva vagy a szabo.edina@minddiak.hu email címre küldött önéletrajzzal.

Élj a lehetőséggel!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.