Egyszerű adminisztráció (Ref.sz.: 24675)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Tatabánya
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Dolgozz rugalmasan suli mellett egy jó csapatban!

Hazai meghatározó távközlési vállatnak keresünk Adminisztratív munkára diákokat! Hosszú távú munkalehetőséget biztosít számodra, görgess lejebb a részletekért!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Hibás eszközök regisztrálása, csomagolása
  • Szállítólevél előkészítése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Heti minimum 20 óra vállalása

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 7.00-15.30 között rugalmas beosztásban

Amit nyújtunk

  • Bruttó 835 Ft
  • Igényes munkakörnyezet

Jelentkezésedet elküldheted a marko.ildiko@minddiak.hu címre, vagy hozz létre diákprofilt egy perc alatt és jelentkezz egy kattintással az állásajánlat oldalán. Regisztrált jelentkezők előnyt élveznek a kiválasztási folyamatban és rendszeres tájékoztatást kapnak a további lehetőségekről.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.