Pénzügyi gyakornok (Ref.sz.: 24670)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest agglomeráció
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Jelenleg kozmetikai termékek forgalmazásával foglalkozó partnercégünk keres pénzügyi tanulmányokkal rendelkező gyakornokot.

Ha fontos neked, hogy a karriered hosszú távon is megalapozd, szeretnél multinacionális környezetben dolgozni, tapasztalatot gyűjteni és a nyelvtudásodat is használni, fejleszteni, akkor itt a helyed. A bért igyekszünk az elvárásaidhoz igazítani, add meg Te magad!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Pénzügyi adminisztráció
  • Napi kapcsolattartás a külföldi központtal angol nyelven
  • Ad-hoc jellegű pénzügyi feladatok ellátása

Munkaidő

Hétfőtől péntekig heti 25-30 órában rugalmas beosztásban.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Pénzügy/Számvitel/Kontrolling

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Pénzügyi tanulmányok (legalább másodévesek jelentkezését várjuk)
  • Heti minimum 25 óra vállalása
  • Aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Felhasználói színtű MS Office ismeretek
  • Nyugodt, precíz személyiség

Amit kínálunk

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Pénzügyi ismereteidet elmélyítheted
  • Színvonalas órabér

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet és egy dinamikus, sikeres csapat tagjává szeretnél válni jelentkezz!

Várjuk jelentkezésed a honlapon történő regisztráció után, vagy a szabo.edina@minddiak.hu címen, illetve telefonon a 0670/452-3172 telefonszámon.

Csatolt önéletrajzod és jelöld meg a bérigényedet is!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.