Ügyfélszolgálati, adminisztratív asszisztens spanyol nyelven (bruttó 970 Ft/óra) (Ref.sz.: 23818)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest XIII.
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Idegennyelv tudásodat hasznosítanád? Csatlakozz az Avis fiatalos nemzetközi csapatához, ahol bármely európai nyelvvel érvényesülhetsz!

Igazodunk az órarendedhez! Dolgozhatsz akár heti 20 órában is!

Diplomaszerzést követően lehetőséged nyílhat főállásban is további tapasztalatot szerezni!

Az Avis Budget Group a világ piacvezető autókölcsönzőinek egyike. A Budapesten működő, európai régió működését támogató szolgáltató központunkba folyamatosan keresünk idegen nyelvű diák és gyakornoki pozícióinkra hallgatókat, heti legalább 20 órás adminisztratív feladatokra, rugalmas időbeosztással. Itt valóban egy nemzetközi csapat értékes tagja lehetsz. Fő tevékenységi területeink az ügyfélszolgálat, kereskedelmi támogatás, valamint pénzügyi szolgáltatások, amelyeken belül a különböző munkakörökben több mint 1000 kolléga dolgozik.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Spanyol és angol nyelvű levelezés a cég ügyfeleivel
  • Beérkező levelek megválaszolása
  • Regisztrációk, lekérdezések elvégzése
  • Beérkező kérdések továbbítása a megfelelő csoportnak
  • Dokumentációk bekérése e-mailen

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Középszintű spanyol és angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ms Office felhasználói ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • Jó kommunikációs készség
  • 6 hónapos munkavégzés

Munkaidő: minimum heti 20 óra vagy akár heti 40 óra vállalása rugalmasan 8:00 - 18:00 között

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 970 Ft/óra
  • Multikultúrális, fiatalos csapat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Különféle vállalati események

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően vagy küld el önéletrajzod a laszlo.viktoria@minddiak.hu e-mail címre.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.