Raktáros

Miller Logisztika Kft.

A munkavégzés helye
Dunakeszi, Pallag u. 37
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Miller Logisztika Kft. – piacvezető, irodaszer nagykereskedelemmel foglalkozó logisztikai cég – Dunakeszin lévő modern raktárába két műszakos vagy részmunkaidős munkavégzéssel
Raktáros
munkatársakat keres.

Feladatok:
- a betárolásra váró termékek elhelyezése a kiszedési tárhelyre
- biztosítani a folyamatos termék ellátottságot a tárhelyeken
- a vevői megrendelések kiszedése a tárhelyről
- a megrendelések szakszerű csomagolása
- a raktári rend fenntartása
- részvétel az éves raktári leltárban

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
- hosszú távú, stabil munkalehetőség (határozatlan idejű munkaszerződés)
- kiváló munkahelyi körülmények, professzionális eszközök
- modern, papírmentes raktár
- bejelentett munkaviszony
- akár részmunkaidőben is végezhető munkakör
- kiemelkedő kereseti lehetőség
- belépési bónusz, hűségbónusz
- egyéni teljesítmény alapján havi bónusz
- széleskörű cafeteria juttatás belépést követő hónaptól
- ingyenesen igénybe vehető céges autóbusz Budapest felől

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye: 2120 Dunakeszi, Pallag u. 37.
Munkaidő: hétfőtől péntekig délelőttös és délutános műszakban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: [email protected]

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
- minimum 8 általános iskolai végzettség
- jó állóképesség
- önálló, precíz munkavégzés
- megbízható személyiség
- csapatszellem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

100% hazai tulajdonban lévő piacvezető vállalkozás.

Tevékenysége: irodaszer nagykereskedelem

A cég címe

2120 Dunakeszi