Szállodai recepciós

Mellow Mood Hotels

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szereted a szállodák világát? Érdekel hogyan működnek a szállodák foglalási rendszerei? Szereted az önálló munkavégzést?
Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően a Mellow Mood Hotels munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:
SZÁLLODAI RECEPCIÓS

Feladatok:
• Vendégek érkeztetése, kijelentkeztetése, teljes körű tájékoztatása
• Napi operációs és adminisztratív feladatok ellátása
• Kasszák kezelése
• Különböző programok ismertetése, értékesítése – igény esetén azok szervezése
• Telefonközpont és levelezés koordinálása

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit ajánlunk:
• Napi egyszeri személyzeti étkezés
• Korrekt bérezés, műszak- és bérpótlék kifizetése
• Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények
• Előre lepési lehetőség a cégcsoporton belül
• Továbbképzési lehetőségek és tréningek
• Határozatlan idejű munkaszerződés

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed várjuk fényképes, szakmai önéletrajzod a [email protected] e-mail címre. Érdeklődni lehet a 06 20 356 7648 –as telefonszámon.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
• Vendégközpontú hozzáállás
• Precíz munkavégzés és gyors helyzetfelismerés
• Csapatjátékos, lojális attitűd
• Feddhetetlen előélet
• Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
• MS Office ismerete

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Érdekel a szállodák világa? Kíváncsi vagy mitől érzik jól magukat vendégeink? Szeretnéd megismerni a hotelek szolgáltatásai mögött kik állnak? Ha mindenre igen a válaszod, akkor kezd nálunk pályafutásod.

A cég címe

MMG Hotels Kft.
- Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: [email protected]
E-mail: Küldje el önéletrajzát