Számviteli munkatárs

Medikémia Zrt.

A munkavégzés helye
Szeged, Zsámbokréti sor
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Medikémia Zrt. (6728 Szeged, Zsámbokréti sor 1/A)

munkakörbe keres munkavállalót.

Főbb feladatok

• Főkönyvi könyvelési feladatok ellátása
• A havi zárások készítése, éves zárásokban részvétel, vezetői információk előállítása
• Kalkulációk készítése
• Leltározási folyamatokban, leltárértékelésben részvétel
• Számviteli és adójogszabályok folyamatos figyelemmel kísérése
• Adóhatósági ellenőrzések és könyvvizsgálat támogatása

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettség

• Számviteli felsőfokú végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői képzettség
• Vállalkozási szakterületen szerzett legalább 3 éves szakmai (könyvelői) tapasztalat az analitikus és főkönyvi könyvelésben
• Alapvető szakmai és adójogszabályok ismerete
• Önálló, hatékony, precíz munkavégzés
• Excel magas szintű felhasználói szintű ismerete
• Precizitás, terhelhetőség
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, önállóság, csapatmunka

Előny

• Vállalati integrált rendszer ismerete
• Iparvállalati területen szerzett könyvelési tapasztalat, önköltségszámítási ismeretek

Amit kínálunk

• biztos jövedelem, hosszútávú munkalehetőség, előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Szeged

Szakmai tevékenységét részletesen bemutató önéletrajzát az [email protected] e-mail címre várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Nagy múlttal rendelkező, az autóápolási és autóüzemeltetési termékek piacán meghatározó magyar gyártó.

A cég címe

Zsámbokréti sor 1/A
6728 Szeged

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Számvitel
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3968373  Megjelentetés dátuma: 2020.09.15.