Fűtő, karbantartó

Medikémia Zrt.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Medikémia Zrt., a Magyarországon piacvezető PREVENT autóvegyi
termékek gyártója munkatársat keres

fűtő, karbantartó

munkakörbe.

Főbb feladatok

• Épületek fűtésének és használati melegvíz ellátásának biztosítása.
• Technológiai gőzrendszer, vízkezelő berendezések és egyéb technológiák működtetése.
• Fűtésszezonon kívül a fenti berendezések karbantartása.

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettség

• Kazánfűtő végzettség (2 tonna/óra teljesítmény alatt).

Jelentkezésnél előnyt jelent

• Fűtési, karbantartási, hibakeresési területen szerzett munkatapasztalat.
• Számítógépes felhasználói ismeretek.
• Targonca vezetői jogosítvány.
• Lakatos, burkoló, hegesztő, festő végzettség.

Amit kínálunk

• Stabil, megbízható vállalat, biztos, hosszú távú munkahely.
• Vállalati béren kívüli juttatás.
• Szociális támogatási lehetőségek.
• Kiemelkedő teljesítmény, jobbító javaslat és munkavállalói hűség jutalmazási rendszerek.
• Bérpótlékok.
• A vállalati sport- és szabadidős létesítmények ingyenes használatának lehetősége (szauna, edzőterem).
• Ebédeltetési lehetőség.
• Mobiltelefonflottához történő csatlakozási lehetőség igen kedvező havi- és percdíjakkal.
• Alapbéren felüli premizálás.
• Kettő műszakos, munkaidőkeretben történő munkavégzés.
• Munkába járás támogatása.

Munkavégzés helye, jelentkezés

• 6728 Szeged, Zsámbokréti sor 1/A.
• Pályázatát a fenti címre vagy az [email protected] e-mail címre küldje.

További tudnivalók

• Határozatlan időtartamú szerződés.
• Napi 8 óra átlag munkaidő.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Nagy múlttal rendelkező, az autóápolási és autóüzemeltetési termékek piacán meghatározó magyar gyártó.

A cég címe

Zsámbokréti sor 1/A
6728 Szeged
ID: 3932459  Megjelentetés dátuma: 2020.07.02.