Laboráns

Medikémia Zrt.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Medikémia Zrt., a Magyarországon piacvezető PREVENT autóvegyi
termékek gyártója munkatársat keres
MEO laboráns munkakörbe.

Főbb feladatok

- Vegyitermékek (autóápolási és -üzemeltetési, háztartási, festék és egyéb műszaki) gyártásközi- és végellenőrzése.
- Beérkező vegyi anyagok és csomagolási kellékek vizsgálata.
- Laboratóriumi műszerek kezelése, ERP dokumentálások elvégzése.

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettség
Vegyipari szakmunkás képzettség, vagy érettségi bizonyítvány és laboránsképző.

Jelentkezésnél előnyt jelent
- Vegyésztechnikusi vagy vegyipari technikusi végzettség.
- Vegyitermékek vizsgálat területen szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk
- Stabil, megbízható vállalat, biztos, hosszú távú munkahely.
- Vállalati béren kívüli juttatás.
- Szociális támogatási lehetőségek.
- Kiemelkedő teljesítmény, jobbító javaslat és munkavállalói hűség jutalmazási rendszerek.
- Bérpótlékok.
- A vállalati sport- és szabadidős létesítmények ingyenes használatának lehetősége (szauna, edzőterem).
- Ebédeltetési lehetőség.
- Mobiltelefonflottához történő csatlakozási lehetőség igen kedvező havi- és percdíjakkal.
- Alapbéren felüli premizálás.
- Munkába járás támogatása.

Munkavégzés helye, jelentkezés
- 6728 Szeged, Zsámbokréti sor 1/A.
- Pályázatát a fenti címre vagy az "Elküldöm az önéletrajzom" gombra kattintva küldje.

További tudnivalók
Teljes munkaidős, határozott idejű foglalkoztatás munkaidőkeretben.

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Nagy múlttal rendelkező, az autóápolási és autóüzemeltetési termékek piacán meghatározó magyar gyártó.

A cég címe

Zsámbokréti sor 1/A
6728 Szeged

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: MEO
E-mail: Küldje el önéletrajzát