Gépbeállító

Medikémia Zrt.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Az aeroszol töltő és a folyadék kiszerelő gépsorok, valamint kiszolgáló egységeik napi indítási és leállítási feladatainak végrehajtása.
• A töltő- és kiszerelő gépek, csomagoló berendezések átállítása méret vagy termék váltásoknál.
• Gépek, berendezések finom beállítása, az előírt ütemszámok betartása.
• Géphibák, üzemzavarok elhárítása, a termelés folyamatosságának biztosítása.
• Közreműködés a gyártásközi ellenőrzésekben.
• Napi és heti karbantartások elvégzése, igazolása.

A Medikémia Zrt., a Magyarországon piacvezető PREVENT autóvegyi termékek gyártója munkatársat keres gépbeállító munkakörbe.

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettség:
• Gépipari szakmunkás képzettség (pl. géplakatos, gépszerelő, műszerész, mechatronikai szerelő).

Jelentkezésnél előnyt jelent:
• Érettségi vagy technikusi végzettség.
• Pneumatikai vagy tűzbiztonsági ismeretek.
• Karbantartás és gépbeállítás területen szerzett munkatapasztalat.
• Más releváns szakképzettség.

Amit kínálunk:
• Stabil, megbízható vállalat, biztos, hosszú távú munkahely.
• Vállalati béren kívüli juttatás.
• Szociális támogatási lehetőségek.
• Kiemelkedő teljesítményt, jobbító javaslatokat és munkavállalói hűséget jutalmazó rendszerek.
• Bérpótlékok.
• A vállalati sport- és szabadidős létesítmények ingyenes használatának lehetősége (szauna, edzőterem).
• Ebédeltetési lehetőség.
• Mobiltelefonflottához történő csatlakozási lehetőség igen kedvező havi- és percdíjakkal.
• Alapbéren felüli premizálás.
• Rugalmas munkaidő.
• Munkába járás támogatása.

Munkavégzés helye, jelentkezés:
• 6728 Szeged, Zsámbokréti sor 1/A
• Pályázatát a fenti címre vagy az Elküldöm az önéletrajzom gombra kattintva várjuk.

További tudnivalók:
• Kettő műszakos munkavégzés.
• Bővebb információ: Csomós János üzemvezető, telefon: 62/592-751.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Nagy múlttal rendelkező, az autóápolási és autóüzemeltetési termékek piacán meghatározó magyar gyártó.

A cég címe

Zsámbokréti sor 1/A
6728 Szeged

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Üzem
E-mail: Küldje el önéletrajzát