Állatorvos látogató/ Területi képviselő

Medicus Partner Kft.

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Import-export állatorvosi gyógyszer- és műszer-kereskedelmi cég keres fiatalos, dinamikus csapatába
Állatorvos látogató/Területi képviselő munkatársat

A munkakörbe tartozó feladatok:
• Kis –és nagyállat praxisok, állattartó telepek, állatorvosi klinikák látogatása, termékek ismertetése, értékesítés

Elvárások:
• Értékesítési vagy hasonló területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
• Állatorvosi gyógyszer és/vagy műszer értékesítési vagy hasonló területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
• Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség
• Teljesítmény-centrikus, ügyfélközpontú szemléletmód
• Talpraesett, határozott fellépés
• Állatovosi és állatenyésztési szakmérnők diploma előny

Amit kínálunk:
• Színvonalas munkakörnyezet
• Versenyképes jövedelem
• Fiatalos, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):
• Egészségügy / Szépség
• Állatorvos / Állatgondozás
• Orvoslátogató / Patikalátogató
• Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
• Értékesítő / Területi képviselő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát ill. motivációs levelét az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Medicus Partner Gyógyszer-, Könyv- és Műszerkereskedelmi Kft. családi tulajdonban működő vállalkozás. A Magyarországon tevékenykedő állatorvosok munkáját segítjük gyógyszerrel, műszerrel, fogyóeszközökkel, könyvekkel és szaktanácsadással.

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Jóvér János
E-mail: Küldje el önéletrajzát