Autószerelő és vagy autóvillamossági műszerész

Médiabázis Reklámügynökség kiemelt partnere

A munkavégzés helye
Ebes, Hajdú-Bihar megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Folyamatosan fejlődő gépjármű üzemeltetéssel, karbantartással és javítással foglalkozó műhelyünk csapatához keresünk új kollégákat

FŐBB FELADATOK:
Személygépjárművek, tehergépjárművek, illetve pótkocsik szervizelése, karbantartása
Javításhoz szükséges alkatrészek kivételezése a raktárból

Egyéb béren kívüli juttatások

versenyképes bér
munkaruha, védőfelszerlések biztosítása
korszerű munkakörnyezet ,
professzionális szerszámok
stabil, hosszútávú munkalehetőség
fejlődési lehetőség, rendszeres oktatások

Információk a kiválasztási folyamatról

jelentkezni kerekesmhv@gmail.com email címen, illetve a 06 30 638-8949 telefonszámon lehet.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Készségek és személyes tulajdonságok

Szakirányú műszaki végzettség
Gépjárművek javításában szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!
legalább "B" kategóriás jogosítvány
Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
ELŐNYT JELENTENEK:
C,E kategóriás jogosítvány

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe