Értékesítési tanácsadó (300.000 nettó + kiemelt jutalék)

MCS Tanácsadó Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2020. március 20.
Bérfeltételek (bruttó)
450 000 Ft/hónap+ bónusz jutalék

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dinamikusan növekvő kisvállalkozásunk meghatározott Kelet-magyarországi területre, partnerekkel való kapcsolattartás céljából
1 fő ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓ munkatársat keres.

Feladatok:
- a forgalmazott pneumatikus szerszámaink, gépeink, kompresszoraink, eszközeink bemutatása szakemberek, viszonteladók számára
- értékesítési tevékenység ellátása a kitűzött stratégia alapján
- kapcsolattartás meglévő vevőkkel
- kapcsolatteremtés potenciális partnerekkel
- a cég marketingtevékenysége által generált leadek feldolgozása
- ajánlatok, megrendelések összeállítása

Elvárások:
- min. középfokú műszaki végzettség
- angol nyelv magabiztos ismerete (főként levelezés)
- stabil számítástechnikai ismeretek (MS Office, Internet)
- B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi a próbaidőre

Előny, de nem feltétel:
- felsőfokú műszaki végzettség
- vállalatirányítási rendszerek ismerete (Cobra, CRM)
- műszaki területen szerzett értékesítési tapasztalat
- Budaörs, Budapest környéki lakóhely

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
- 21. századi ipari technológia, prémium minőség
- támogató, családias, pozitív, inspiráló közeg
- külföldi továbbképzések lehetősége, angol nyelvtanfolyam
- főállás, hosszú távú munkalehetőség
- laptop, mobiltelefon, próbaidő letelte után cégautó (próbaidő/betanulási idő alatt utazási költségtérítés)

Információk a kiválasztási folyamatról

Szeretne egy dinamikusan növekvő, hosszú távú munkalehetőséget, személyes és szakmai fejlődést biztosító, családias hangulatú cégnél dolgozni?

Amennyiben alkalmasnak érzi magát a pozíció sikeres betöltésére, valamint megfelel az elvárásoknak, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a [email protected] címre!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Képzési szak

értékesítés

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

3

Készségek és személyes tulajdonságok

- teljesítményorientáltság, céltudatosság
- agilis, vállalkozói gondolkodásmód
- stabil önbizalom, határozott fellépés
- pozitív életszemlélet, elkötelezettség, hűség
- kreativitás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Értékesítésfejlesztési (tréning, tanácsadás, sales kézikönyvek kidolgozása) tevékenységet végzünk, ahol célunk az ügyfeleink igényeinek pontos feltárása, és magas szintű kielégítése.
Ennek több tényezője van:
- A KIVÁLÓ ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS
- Az értékesítéstámogató szervezet
- Magas szintű értékesítési tudás

A cég címe

Regős u.9.
1118 Budapest
ID: 3883564  Megjelentetés dátuma: 2020.03.03.  A munkabér alsó határa (bruttó): 450 000 Ft/hónap