Éttermi munkatárs

McDonald's Kft

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Egy biztos munkahely, egy jó csapat vár!
Dolgozz Te is Magyarország vezető gyorsétterem hálózatánál!
Csapatunkba új Mekiseket keresünk az alábbi munkakörbe:

ÉTTERMI MUNKATÁRS

Amit kérünk Tőled

• vendégek udvarias, barátságos kiszolgálása
• konyhai feladatok ellátása
• takarítási feladatok elvégzése

Amit várunk Tőled:
• legyen jó kommunikációs készséged
• szeress csapatban dolgozni
• legyen magas szintű munkabírásod
• legyen kedved tanulni
• legyél lendületes, pozitív

Amit tálcán kínálunk Neked:
• havi nettó 130.000,- Ft-ot (egy teljes ledolgozott hónapban a személyi alapbér, a pótlékok és a béren kívüli juttatás együttes összege minimum nettó 130.000 Ft.), ami a 2. hónaptól növekszik tovább
• személyzeti étkezést
• 20 % kedvezményes vásárlási lehetőséget az étteremben
• ingyenes munkaruhát
• rugalmas munkabeosztást
• támogató csapatot
• karrierlehetőséget
• stabil, megbízható munkahelyet

Pályakezdők és megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, és szeretnél éttermi csapatunk tagjaként dolgozni, juttasd el önéletrajzodat az alábbi elérhetőségre:

felvetel@hu.mcd.com

Az állást fogyatékkal élők is betölthetik.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A McDonald’s Magyarországi Étterem Hálózat Kft. 1988 óta Magyarország piacvezető gyorsétterem hálózata.
Legfontosabb értékeink a munkatársaink, és az, hogy Ők mindig jól érezzék magukat a Mekinél!
Ők azt mondják, hogy szeretik a csapatot, a rugalmas munkaidő beosztást, azt, hogy egy biztos munkahelyen dolgozhatnak. Visszajelzéseik alapján a McDonald’s hivatalosan is Magyarország legjobb munkahelyei közé tartozik!

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

POB 53.
H-1476 Budapest