Kereskedelmi asszisztens

Maus Kft.

A munkavégzés helye
Szeged, Textilgyári út 4, 6724 Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
Bejelentett 8 órás munkaviszony egy stabil szegedi cégnél, alapbér és jutalmazási rendszer.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A munkatárs feladatai lesznek:
- kimutatások készítése és a statisztikák ábrázolása,
- kereskedelmi árak állítása a vállalatirányítási rendszerben,
- Excel táblák szerkesztése.

Egyéb béren kívüli juttatások

Dolgozói kedvezményt biztosítunk.

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni szakmai önéletrajz küldésével lehet.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Előnyt jelent: felsőfokú végzettség élelmiszeripari, kereskedelmi vagy pénzügyi területen.

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

A munkakör betöltéséhez kiváló Excel, Word, Power Point gyakorlati használata szükséges, illetve precíz, pontos és gyors munkavégzés.

Előnyt jelent: marketing iránti érdeklődés, gyakorlat.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Milyen vállalt a Maus?

Alaptevékenységünk a hűtött élelmiszerek nagykereskedelme.
Húsok, húskészítmények, tejek, tejtermékek és mirelit áruk széles választékát kínálja partnereinek a Maus Kft.
Jelenleg három telephelyen több, mint 170 embernek biztosítunk munkalehetőséget.
Célunk olyan céggé válni, amely folyamatosan növekszik a frissáru területén, szakértő a partnerei felé és működésében példaértékű.
Az emberek számára széles körben elérhetővé teszi a valóban tiszta és jó minőségű élelmiszereket, amellyel hozzájárul egy egészséges, jobb élethez.
Munkatársainktól magas tudásbeli felkészültséget, szervezett és összehangolt munkavégzést követelünk meg, hogy a hűtött élelmiszer nagykereskedelem területén maximális teljesítményt nyújtsunk a partnerek elégedettsége érdekében.

A cég címe

Maus Kft.
Textilgyári út 4.
6724 Szeged
ID: 3837743  Megjelentetés dátuma: 2020.03.13.