Áruterítő-gépkocsivezető

Maus Kft.

A munkavégzés helye
Szeged, Kálvária sugárút 87, 6724 Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A munkatárs feladatai:
- hűtött élelmiszeripari termékek felpakolása a gépjárműre és kiszállítása a partnereinknek,
- menetlevelek pontos vezetése,
- gépjármű tisztaságának rendben tartása.

Bérinformációk

Alapbér+pótlékok+korrekt jutalmazási rendszer

Egyéb béren kívüli juttatások

Dolgozói kedvezmény.
A munkavégzés a Maus Kft. autóival történik, melyhez mobiltelefont is biztosítunk.

Információk a kiválasztási folyamatról

Küldd el önéletrajzod a jelentkezéshez!

A munkakör B kategóriás jogosítvánnyal betölthető.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Áruszállításban szerzett tapasztalat és vezetési gyakorlat előnyt jelent.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Maus Kft. 1991-ben kezdte meg működését.

Alaptevékenységünk: hűtött élelmiszerek nagykereskedelme. Húsok, húskészítmények, tejek, tejtermékek és mirelit áruk széles választékát kínáljuk partnereinek, akik lehetnek kiskereskedők vagy vendéglátó egységek. Jelenleg két telephelyen (Szeged, Békéscsaba) több mint 170 embernek biztosítunk munkalehetőséget.

CÉLUNK: Olyan céggé válni, amely dinamikusan növekszik, és piacvezető Magyarországon a friss áru területen, szakértő a partnerei felé és működésében példaértékű. Az emberek számára széles körben elérhetővé teszi a valóban tiszta és jó minőségű élelmiszereket, amellyel hozzájárul egy egészséges, jobb élethez.

A cég címe

Maus Kft.
Textilgyári út 4.
6724 Szeged
ID: 3722759   Megjelentetés dátuma: 2019.07.23.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Alapbér+pótlékok+korrekt jutalmazási rendszer