Áruterítő-gépkocsivezető

Maus Kft.

A munkavégzés helye
Szeged, Kálvária sugárút 87, 6724 Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A munkatárs feladatai:
- hűtött élelmiszeripari termékek felpakolása a gépjárműre és kiszállítása a partnereinknek hajnali munkakezdéssel,
- menetlevelek pontos vezetése,
- gépjármű tisztaságának rendben tartása.

Egyéb béren kívüli juttatások

Dolgozói kedvezmény.
A munkavégzés a Maus Kft. autóival történik, melyhez mobiltelefont is biztosítunk.

Információk a kiválasztási folyamatról

Küldd el önéletrajzod a jelentkezéshez!

A munkakör betöltéséhez C kategóriás jogosítvány és GKI kártya megléte szükséges.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Jogosítvány

C

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Áruszállításban szerzett tapasztalat és vezetési gyakorlat előnyt jelent.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Milyen vállalt a Maus?

Alaptevékenységünk a hűtött élelmiszerek nagykereskedelme.
Húsok, húskészítmények, tejek, tejtermékek és mirelit áruk széles választékát kínálja partnereinek a Maus Kft.
Jelenleg három telephelyen több, mint 170 embernek biztosítunk munkalehetőséget.
Célunk olyan céggé válni, amely folyamatosan növekszik a frissáru területén, szakértő a partnerei felé és működésében példaértékű.
Az emberek számára széles körben elérhetővé teszi a valóban tiszta és jó minőségű élelmiszereket, amellyel hozzájárul egy egészséges, jobb élethez.
Munkatársainktól magas tudásbeli felkészültséget, szervezett és összehangolt munkavégzést követelünk meg, hogy a hűtött élelmiszer nagykereskedelem területén maximális teljesítményt nyújtsunk a partnerek elégedettsége érdekében.

A cég címe

Maus Kft.
Textilgyári út 4.
6724 Szeged
ID: 3722759  Megjelentetés dátuma: 2019.12.30.