Eladó-áruszállító

Maus Kft.

A munkavégzés helye
Szeged, Vásárhelyi Pál út 3-5.
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
Alapbér+korrekt jutalmazási rendszer.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az eladó-áruszállító feladatai:
- beérkező áru átvétele és kipakolása,
- raktározási feladatok,
- egységek közötti áruszállítás,
- vásárlók kiszolgálása.

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezz önéletrajzzal a megpályázott munkakör megjelölésével.

Elvárások:
- 2 műszak vállalása,
- B kategóriás jogosítvány.

A Friss Tejdiszkont nyitva tartása:
hétfőtől-péntekig 6:00-18:00-ig,
szombaton 6:00-13:00-ig,
vasárnap zárva tart.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

Előnyt jelent: raktározási ismeret, eladói vagy áruszállító tapasztalat.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Milyen vállalt a Maus?

Alaptevékenységünk a hűtött élelmiszerek nagykereskedelme.
Húsok, húskészítmények, tejek, tejtermékek és mirelit áruk széles választékát kínálja partnereinek a Maus Kft.
Jelenleg három telephelyen több, mint 170 embernek biztosítunk munkalehetőséget.
Célunk olyan céggé válni, amely folyamatosan növekszik a frissáru területén, szakértő a partnerei felé és működésében példaértékű.
Az emberek számára széles körben elérhetővé teszi a valóban tiszta és jó minőségű élelmiszereket, amellyel hozzájárul egy egészséges, jobb élethez.
Munkatársainktól magas tudásbeli felkészültséget, szervezett és összehangolt munkavégzést követelünk meg, hogy a hűtött élelmiszer nagykereskedelem területén maximális teljesítményt nyújtsunk a partnerek elégedettsége érdekében.

A cég címe

Maus Kft.
Textilgyári út 4.
6724 Szeged
ID: 3699031  Megjelentetés dátuma: 2019.08.13.  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Alapbér+korrekt jutalmazási rendszer.