Áruszállító C kategóriás jogosítvánnyal, GKI kártyával Bruttó 460.000-500,000,-HUF

Matusz-Vad Zrt.

A munkavégzés helye
Magyarország (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Matusz-Vad Zrt., Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő, fagyasztott, friss termékeket forgalmazó, élelmiszer-kereskedelmi vállalata, budapesti telephelyére keres

áruszállító munkakörbe C kategóriás jogosítvánnyal, GKI kártyával
Bruttó 460.000-500,000,-HUF
Budapesten, valamint Budapestről vidékre történő áruszállításra.

Elvárások:
• áruterítői tapasztalat
• C kategóriás jogosítvány
• GKI kártya
• kikérhető erkölcsi bizonyítvány
• középfokú végzettség
• győri vagy budapesti lakóhely
• jó problémamegoldó képesség
• jó tájékozódó képesség
• teherbírás – az árut le kell pakolni a partnereknél az autóról
• változó munkaidő vállalása

Előnyt jelent:
• helyismeret
• élelmiszeriparban szerzett áruterítői tapasztalat
• alapfokú műszaki ismeretek
• azonnali kezdés

Feladatok:
• áruszállítás Magyarország területén (hajnali indulás)
• reklamációkezelés
• nem slepptúrás kiszállítás
• értékesítés támogatás

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrier oldalunkon:

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Jogosítvány

C

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az igényes vendéglátás megbízható beszállítója

A cég címe

9028 Győr
ID: 3931765  Megjelentetés dátuma: 2020.07.01.