Pénzügyi asszisztens

Matusz-Vad Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest, Kőér utca
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Matusz-Vad Zrt. dinamikusan fejlődő, Magyarország egyik meghatározó fagyasztott és frissáru termékeket értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata budapesti irodájába

munkatársat keres.

Elvárások:
o Középfokú, pénzügyi végzettség
o Legalább 1-2 éves adminisztratív, vagy pénzügyes munkakörben szerzett tapasztalat
o Megbízhatóság, őszinteség
o Precizitás
o Pontosság
o Gyorsaság
o Határidők betartása

Előnyt jelent:
• vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Feladatok:
o Túra elszámoltatás: banki befizetések ellenőrzése, reklamációk jóváírása, bevételi pénztárbizonylat kiállítása. Mindezek rögzítése VIR-ben.
o Hiteles számlamásolatok készítése vevői, hatósági kérésre
o Pénztár kezelése és ellenőrzése
o Budapesti mintabolt pénztárának és pénztár forgalmának ellenőrzése
o Egyéb adminisztratív jellegű feladatok

Amit kínálunk:
• egy dinamikusan fejlődő, piacvezető cég biztonsága
• fiatalos csapat, kellemes irodai környezet

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrier oldalunkon:

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az igényes vendéglátás megbízható beszállítója

A cég címe

9028 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3931159  Megjelentetés dátuma: 2020.06.30.