Grafikus (Budapest)

Matusz-Vad Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Matusz-Vad Zrt. dinamikusan fejlődő, Magyarország egyik meghatározó fagyasztott és friss áru termékeket értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata munkatársat keres budapesti irodájába
Grafikus
munkakörbe

Feladatok:
- a cég arculatába illeszkedő reklámanyagok, kiadványok tervezése, szerkesztése
- a cég havonta megjelenő magazinjainak szerkesztése
- nyomtatott és online megjelenések kivitelezése
- az értékesítési csapat munkájának támogatása

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
- fiatalos csapat, érdekes feladatkör
- betekintés egy piacvezető vállalat életébe
- biztos háttér

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:
- Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát referencia munka megjelölésével a [email protected] email-címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
Téged várunk, ha:

- grafikai tapasztalattal rendelkezel, nem okoz gondot egy hirdetés vagy akár egy újság összeállítása, képek körbevágása,
- magas szinten ismered és használod a grafikai szerkesztő programokat (PhotoShop, Illustrator, InDesign)
- kreatív vagy, de az adatkezelési feladatoktól sem riadsz meg,
- tudod, mitől lesz érdekes és értékes egy tartalom,
- érdekel a gasztronómia világa,
- meg tudod szervezni a saját munkádat, nem okoz számodra problémát a kapcsolattartás, anyagok, adatok begyűjtése,
- szeretsz csapatban dolgozni, de szívesen dolgozol önállóan is,
- megbízható vagy, lelkiismeretesen, szorgalmasan, precízen, határidőre végzed a munkád,
- igényes vagy a munkáddal szemben

Előnyt jelent:
- webes ismeretek

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az igényes vendéglátás megbízható beszállítója

A cég címe

9028 Győr