Megváltozott munkaképességű munkatárs kertész munkakörbe - Budapest

Matusz-Vad Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Matusz-Vad Zrt., területén piacvezető, a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttérrel rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság, budapesti csapata bővítés céljából keresi

Megváltozott munkaképességű munkatársát kertész
munkakörbe

Az Ön feladata:
• budapesti telephelyünk udvarának rendben tartása,
• fűnyírás,
• gazolás,
• télen hólapátolás, sózás.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• hosszú távú, biztos munkahely,
• fiatalos csapat,
• részmunkaidő is lehetséges (napi 4 vagy 6 óra).

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:
• Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje a kulinadrienn@matusz-vad.hu e-mail címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Az Ön profilja:
• érvényes komplex szakvélemény (határozat) a megváltozott munkaképességről,
• budapesti vagy Budapest környéki lakhely,
• pontos, megbízható munkavégzés (erkölcsi bizonyítvány szükséges),
• fiatalos lendület,
• azonnali kezdés előnyt jelent.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az igényes vendéglátás megbízható beszállítója

A cég címe

9028 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kulin Adrienn
E-mail: Küldje el önéletrajzát