Áruszállító B kategóriás jogosítvánnyal - Budapest

Matusz-Vad Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Matusz-Vad Zrt., Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő, fagyasztott, friss termékeket forgalmazó, élelmiszer-kereskedelmi vállalata, budapesti telephelyére munkatársat keres

áruszállító munkatársat B kategóriás jogosítvánnyal

keres, Budapestről vidékre történő áruszállításra.

Feladatok:
- áruszállítás Magyarország területén, Budapesten belül és vidékre is
- reklamációkezelés
- nem slepptúrás kiszállítás
- értékesítés támogatás

Egyéb béren kívüli juttatások

- versenyképes bérezés (teljes bejelentés)
- stabil háttér egy folyamatosan fejlődő vállalatnál

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését a [email protected] e-mailcímre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

- áruterítői tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- kikérhető erkölcsi bizonyítvány
- középfokú végzettség
- budapesti lakóhely
- jó problémamegoldó képesség
- jó tájékozódó képesség
- teherbírás, jó fizikum (az áru lepakolását az áruszállító végzi)
- budapesti, vagy környéki lakhely

Előnyt jelent:
- helyismeret
- élelmiszeriparban szerzett áruterítői tapasztalat
- alapfokú műszaki ismeretek
- azonnali kezdés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az igényes vendéglátás megbízható beszállítója

A cég címe

9028 Győr