Raktári adminisztrátor (állandó éjszakai műszak) – Győr garantált bruttó 330.000,- Ft bér

Matusz-Vad Zrt.

A munkavégzés helye
-, Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Matusz-Vad Zrt. dinamikusan fejlődő, Magyarország egyik meghatározó fagyasztott és friss termékeket értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata munkatársat keres

Raktári adminisztrátor (állandó éjszakai műszak) – Győr
garantált bruttó 330.000,- Ft bér

munkakörbe

Az Ön feladata:
- sofőrökkel való kapcsolattartás
- raktári adminisztratív jellegű feladatok (listák és számlák nyomtatása, menetlevelek készítése)
- probléma megoldás

Egyéb béren kívüli juttatások

- egy piacvezető cég biztonsága
- változatos feladatkör
- versenyképes jövedelem, garantált bruttó 330.000,- Ft
- vidékiek esetén bejárás térítés (autóval történő bejárás esetén is)

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje a szabovivien@matusz-vad.hu e-mailcímre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

- középfokú végzettség
- 1-2 éves irodai, adminisztratív területen szerzett tapasztalat
- nagyfokú precizitás
- rugalmasság
- magas fokú stressz tűrő képesség
- lendületes munkavégzés
- erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- állandó éjszakás műszak vállalása (heti 5 munkanap, vasárnaptól csütörtökig 18-19 órától, munkaidőkeret szerint, 8-12 órás munkaidő)

Előnyt jelent:
- élelmiszeripari, kereskedelmi cégnél, logisztikai területen szerzett tapasztalat
- vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
- azonnali kezdés előnyt jelent

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az igényes vendéglátás megbízható beszállítója

A cég címe

9028 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Szabó Vivien
E-mail: Küldje el önéletrajzát