Targoncás raktáros (állandó nappali műszak, hétfőtől péntekig)

Matusz-Vad Zrt.

A munkavégzés helye
Győr (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Matusz-Vad Zrt., területén piacvezető, a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttérrel rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság győri, Ipari Parkban található raktárába csapata bővítés céljából keresi munkatársát

munkakörbe

Az Ön feladata:
• munkavégzés a fagyasztott térben is, -18 C fokban
• a beérkezett áru le- és felszedése, azonosítóval való ellátása
• áru továbbítása a kijelölt tárolási helyre, raktáron belüli gépi anyagmozgatás
• szállításra váró áruk előkészítése
• kézi- és gépi anyagmozgatás

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• versenyképes jövedelem
• fix nappalos műszak, szabad hétvége
• hosszú távú, biztos munkahely
• fiatalos csapat

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:
Győr, Ipari Park

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje a [email protected] e-mailcímre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Az Ön profilja:

• érvényes targoncavezetői engedély és - tapasztalat
• nagyfokú teherbírás
• pontos, megbízható munkavégzés (erkölcsi bizonyítvány szükséges)
• fiatalos lendület
• élelmiszerraktározási tapasztalat előnyt jelent
• azonnali kezdés előnyt jelent

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az igényes vendéglátás megbízható beszállítója

A cég címe

9028 Győr