Videós gasztroblogger

Matusz-Vad Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- a vállalat videós tartalmainak elkészítése, szerkesztése, kezelése (belső értékesítést támogató anyagok, képzési anyagok, Krétatáblablogon megjelenő tartalmak)
- éttermek, partnerek felkeresése
- önálló riportok, tartalmak, videók forgatása, készítése – minden, ami partnereinket érdekelheti!
- rendezvényeken, sajtóeseményeken, termékbemutatókon való részvétel

Egyéb béren kívüli juttatások

- változatos, izgalmas feladatok, folyamatos kihívások,
- egy piacvezető cég biztonsága, stabil háttér
- fiatalos, dinamikus csapat

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:

- irodai munkavégzés: Budapest, X. kerület
- utazás: országosan

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát referencia munkájával a [email protected] email-címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

Téged várunk, ha:
- készítettél már videót, videós riportot, tudsz videót szerkeszteni,
- szeretsz és tudsz is fotózni,
- otthonosan mozogsz a gasztronómia világában,
- tudod, mitől lesz érdekes és értékes egy tartalom,
- kreatív vagy,
- könnyen teremtesz kapcsolatokat, jól kommunikálsz, megnyerő, magabiztos, önálló és hiteles személyiség vagy,
- igényes vagy önmagaddal és a környezeteddel szemben, tudnád a céget képviselni,
- nem okoz problémát számodra, ha egy interjút magadnak kell megszervezni, de szívesen valósítasz meg konkrét elképzeléseket is,
- rugalmas és mobilis vagy, nem okoz számodra gondot az utazás, és az, ha esetleg rendezvényeken kell részt venned, vagy az ország másik felén egy partnert személyesen meginterjúvolni,
- főállást keresel,
- budapesti lakhellyel rendelkezel,
- lelkes pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az igényes vendéglátás megbízható beszállítója

A cég címe

9028 Győr