Ipari mérnök - Kapuvár (Ref.sz.: DA-2495)

Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

A munkavégzés helye
Kapuvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Támogatja az iparizációs projekteket az első mérésektől a tömeggyártásig
• Kapcsolattartás az R&D csapattal (elsősorban Svájc) és a termeléssel
• Mérési protokollok meghatározása, a mérések elvégzése és ellenőrzése, riportálás az eredményekről
• Folyamatos fejlesztési projektek vezetése, szorosan együttműködve a svájci R&D központtal, a minőségbiztosítási csapattal és a marketing csoporttal
• Új és meglévő beszállítókkal való kapcsolattartás, beszállítói látogatások lebonyolítása a megfelelő technológiák kiválasztása érdekében a minőségbiztosítást támogatva
• Új gyártási megoldásokkal, új/alternatív anyagok tesztelésével kapcsolatos mérések meghatározása és lebonyolítása

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség (gépészmérnök, ipari mérnök, mechatronikai mérnök)
• Minimum 5 éves mérnöki gyakorlat elektronikai háztartási gépek terméktervezésében, fejlesztésében és tesztelésében
• Új termék bevezetésében (iparosításban) szerzett tapasztalat
• Műanyagipari technológiák ismerete és elektronikai alkatrészek gyártásában szerzett gyakorlat
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Önálló munkavégzés
• Mérnökök vezetésében szerzett tapasztalat előny
• CAD (Creo), Labview és Windchill PLM ismerete előny
• Utazási hajlandóság (Európa, Kína)
A munkáltató ajánlata:
• Versenyképes bérezés
• Béren kívüli juttatások
• Minőségi munkakörnyezet

Megbízó

Elektrotechnikai ipar

A munkáltató profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. svájci tulajdonú, prémium kategóriás háztartási gépeket gyártó multinacionális Partnere számára toboroz és közvetít munkatársat.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Mérnök

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Mesterfok (C2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk, a Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és fejvadászattal foglalkozó, olyan magyar tulajdonú vállalkozás, immáron 20 éves szakmai tapasztalattal a háta mögött működik megbízhatóan, nagy sikerekkel és ismertséggel. Többségében multinacionális hátterű vállalatok megbízásából hazai és külföldi álláslehetőségeket kínálunk az álláskeresők számára. Állásajánlataink változatosak, hiszen partnereink között találhatóak többek között autóipari beszállítók, ahogy élelmiszeripari vagy elektronikai termékgyártók, logisztikai-, könyvelési és adminisztrációs központok (SSC), nemzetközi informatika szolgáltatók. Toborzunk gyártósori összeszerelőket, szakmunkásokat és technikusokat is, de egyre több felsőfokú szakképesítést, esetlegesen, diplomát, idegen nyelveket igénylő munkakörökre, valamint vezetők keresésre kapunk megbízást. Honlapunkon mind az informatikai, műszaki, mind a gazdasági végzettséggel rendelkezők találhatnak számukra vonzó állásajánlatokat. Eddig több mint 70 ezer fő regisztrált álláskeresői adatbázisunkba és szavazott bizalmat nekünk.
Budapesti, győri, veszprémi, székesfehérvári, valamint tatabányai és szombathelyi ügyfélszolgálati irodáinkban munkatársaink örömmel segítik az álláskeresőket az önéletrajz-készítésben, illetve karrier-tanácsadási szolgáltatással és álláskeresési ötletekkel egészítik ki a számukra teljesen ingyenes adatbanki regisztrációt. Pályázóinkkal minden esetben hosszú távú együttműködésre törekszünk, ezért a személyes interjút részesítjük előnyben, és tartjuk folyamatosan a kapcsolatot Önökkel.
Állásajánlatainkat keresse honlapunkon, olvassa folyamatosan frissülő blogunkat, vagy kövessen minket a Facebook-on!

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Attila u. 6.
9023 Győr