Pénzügyi irodai asszisztens

MAJOSZ

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.12.05.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
- a cég tevékenységéhez kapcsolódó dokumentumok kezelése, rendszerezése tárolása, archiválása, szerződésekkel kapcsolatos adminisztrációs teendők;
- adatgyűjtés és -rögzítés, nyilvántartások vezetése, havi pénzügyi kimutatások készítése;
- szerződések nyomon követése, szerződések pénzügyi szempontú felügyelete, bejövő/kimenő számlák kezelése adminisztratív kezelése;
- külföldi kiküldetési rendelvény, útiköltség-elszámolás elkészítése;
- pénztárkezelés, pénztári nyilvántartási feladatok ellátása;
- utalások előkészítése, kapcsolattartás a könyveléssel, anyagok összeállítása;
- munkavállalókkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása a munkaügy részére;
- számlázó, iktató program kezelése (számlázás, iktatás) banki tranzakciók kint lévőségek figyelemmel kísérése;
- vezető(k) mindennapi munkájának segítése, támogatása;
- az iroda működéséhez szükséges tárgyi feltételek biztosítása, beszerzések bonyolítása, irodaszer és egyéb beszerzések koordinálása, intézése;
- vendégek, ügyfelek fogadása, megbeszélések szervezése, az iroda működésének menedzselése;
- telefon kezelése, posta-levélfeladás, postai ügyintézés;
- a jelenleg folyamatban lévő pályázat koordinálása, menedzselése;
- számlák, egyéb bizonylatok elszámolhatósági szempontú ellenőrzése, záradékolása;
- projektek pénzügyi elszámolásainak elkészítése, szükség esetén a hiánypótlás teljesítése;
- új pályázat(ok) kidolgozásában való aktív részvétel;
- rendezvények szervezése, valamint azokon való részvétel;
- határidős és ad hoc feladatok gyors, precíz elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:
- felsőfokú végzettség;
- minimum 3 éves tapasztalat;
- képesség párhuzamos feladatok, folyamatok kezelésére;
- tárgyalóképes angol szóban és írásban egyaránt;
- MS Office (Word, Excel, levelezés) magabiztos ismerete;
- jó kommunikációs és szervezési készség;
- teherbírás, stressztűrő képesség;
- önálló munkavégzés és problémamegoldás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- pályázatok pénzügyi elszámolásában szerzett munkatapasztalat,
- B típusú jogosítvány + vezetési gyakorlat.

Amit kínálunk:
- rugalmas munkavégzés;
- szakmai fejlődés lehetősége;

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Magyar Járműalkatrészgyártók Országos Szövetsége mintegy 300 tagvállalatával az egyik legnagyobb hazai járműipari egyesület. Tevékenységi körünk felöleli a rendezvényszervezést, képzések szervezését, lobbi tevékenységet és tagvállalataink érdekeinek érvényesítését külföldön is.

A cég címe

MAJOSZ
Csata utca 25. 1/8.
1135 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Fieszl Zsuzsa
E-mail: Küldje el önéletrajzát