Telekom Területi értékesítő

Magyar Telekom Nyrt. Proaktív csatornák

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Miért leszel felelős ebben a pozícióban?
A területi értékesítők dinamikus, fiatalos csapatában egyéni vállalkozóként azért dolgozol majd, hogy a Telekom lakossági ügyfeleinek el se kelljen hagyniuk otthonuk kényelmét ahhoz, hogy megismerhessék a vállalat által biztosított digitális lehetőségeket, melyek még egyszerűbbé és teljesebbé tehetik életüket.

Mik lesznek konkrét feladataid?
• Felkeresed az új és meglévő előfizetőket az otthonukban, akár előzetesen egyeztett időpontban, és ismerteted velük a számukra legizgalmasabb digitális szolgáltatásokat.
• Táblagép segítségével a helyszínen értékesíted a szolgáltatásokat és megkötöd a szerződéseket az ügyféllel.
• Telekomos kitelepüléseken veszel részt, hogy még több emberrel ismertesd meg a digiális világ lehetőségeit.

Milyen embert keresünk a csapatunkba?
Talán éppen téged, ha rendelkezel…
• affinitással az értékesítés iránt, szívesen alakítanád ki saját ügyfélkörödet;
• nyitottsággal arra, hogy megismerd a legújabb digitális technológiákat, szolgáltatásokat és eszközöket;
• minimum középfokú végzettséggel;
• számítógépes felhasználói ismeretekkel;
• kiváló kommunikációs készséggel;
• teljesítmény-orientált, dinamikus, lelkes és ügyfélközpontú szemlélettel.

Mit adunk a munkádért cserébe?
• Költségtérítéses rendszerben teljesítményhez kötött, átlag feletti jövedelmet.
• Dolgozói SIM kártyát, mellyel korlátlan hálózaton belüli beszélgetésre és 100 GB mobilinternet használatra van lehetőséged.• Hosszútávú, biztos munkát.
• Értékesítési versenyekben való részvételi lehetőséget, tárgynyereményekért, utazásért, extra jutalékért.
• Folyamatos fejlődési lehetőséget, melyet sales tréningekkel támogatunk.
• Lehetőséget a legmodernebb digitális és telekommunikációs eszközök használatára.
• Egy fiatal és lelkes csapatot, akikre mindig számíthatsz.

Ha magadra ismertél, jelentkezz!
Várjuk fényképes önéletrajzod a lenti linkre kattintva vagy küld el emailben a [email protected] címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Magyar Telekom

A cég címe

- Budapest
ID: 3848537  Megjelentetés dátuma: 2020.01.16.