Projektmenedzser

Magyar Ökumenikus Segélyszervezet

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Ökumenikus Segélyszervezet Szociális és Fejlesztési Igazgatósága állást hirdet PROJEKTMENEDZSER munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A foglalkoztatás időtartama: hosszú távra keresünk munkatársat

Munkavégzés helye: 1221 Budapest, Kossuth Lajos utca 64.

Feladatok:
• Emberi Erőforrás Fejlesztési Operatív Program (EFOP) keretében elnyert pályázatok projektmenedzsment feladatainak ellátása
• egyéb donorok által támogatott projektek megvalósítása, koordinálása

Információk a kiválasztási folyamatról

Benyújtandó iratok, igazolások:
• fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz, melyben pontosan kérjük bemutatni a projektmenedzsment tapasztalatot
• motivációs levél: A motivációs levélben kérjük a bérigény megjelölését!
• végzettséget igazoló dokumentumok másolata.

A munkakör betölthetőségének időpontja: azonnali munkakezdés

A jelentkezés benyújtásának határideje: 2018.03.28.

Jelentkezés módja: Kizárólag a következő e-mail címre várjuk: [email protected] , a levél tárgyaként „projektmenedzser” megjelölésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

3

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
• minimum 3 év projektmenedzsment tapasztalat Európai Uniós pályázatok területén
• projektek szakmai és pénzügyi koordinációjában szerzett tapasztalat
• felsőfokú végzettség
• pontosság, precizitás, rugalmasság
• kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
• önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
• felhasználói szintű számítógép ismeret
• büntetlen előélet
• B kategóriás jogosítvány, több éves vezetési gyakorlat

Előny:
• szociális ellátórendszer ismerete
• angol nyelvtudás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kossuth Lajos u. 64
1221 Budapest