Szakmai vezető

Magyar Ökumenikus Segélyszervezet

A munkavégzés helye
Orosháza
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Ökumenikus Segélyszervezet Szociális és Fejlesztő Központ Orosháza állást hirdet Az Ökumenikus Segélyszervezet Szociális és Fejlesztő Központ Orosháza állást hirdet szakmai vezető munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege:Teljes munkaidő

A foglalkoztatás időtartama: hosszú távú alkalmazás

Munkavégzés helye: Orosháza központtal Dél – alföldi régió területe

Feladatok:
- Dél – alföldi régióban működő EFOP pályázat keretében megvalósítandó krízisambulancia szolgáltatás szakmai vezetése (kapcsolati erőszak áldozatainak nyújtott segítő szolgáltatások, szakemberek számára konzultációk, szakmai egyeztető fórumok, workshopok szervezése, hálózatépítés, társadalmi szemléletformáló és prevenciós programok)
- krízisambulancia szakmai irányítása, a stáb munkájának ellenőrzése, segítése
- regionális szakmai találkozók, workshopok, esetmegbeszélő konferenciák szervezése és vezetése
- egyéni és csoportos tanácsadás szervezése kapcsolati erőszak áldozatai számára
- ellátórendszerrel, szakmai szervezetekkel való kapcsolattartás és koordináció
- szakmai anyagok készítése
- kisebb helyi kampányok szervezése a szolgáltatás népszerűsítésére
- szakmai és pályázati adminisztráció

Egyéb béren kívüli juttatások

- bérezés megegyezés szerint
- rugalmas munkaidő
- szükség esetén munkába járás költségének térítése

Információk a kiválasztási folyamatról

Benyújtandó iratok, igazolások:
- fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
- motivációs levél
- végzettséget igazoló dokumentumok másolata
A motivációs levélben kérjük a bérigény megjelölését!

A munkakör betölthetőségének időpontja: azonnal

A jelentkezés benyújtásának határideje: 2018. március 31.

Kizárólag a következő e-mail címre várjuk: hr@segelyszervezet.hu, a levél tárgyaként „szakmai vezető- Orosháza” megjelölésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

- felsőfokú végzettség segítői területen (szociális munkás, pszichológus stb.)
- kapcsolati erőszak áldozataival végzett segítői munkatapasztalat
- szociális ellátórendszer, kiemelten a jelzőrendszer működésének ismerete
- együttműködési készség más területek képviselőivel (rendőrség, egészségügy, oktatás stb.)
- kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
- önálló munkavégzésre való képesség
- csapatmunkára való képesség
- felhasználói szintű számítógép ismeret
- büntetlen előélet
- B kategóriás jogosítvány, több éves vezetési gyakorlat

Előny:
- szociális fejlesztő projektek megvalósításában való részvétel
- tapasztalat projektek szakmai és pénzügyi koordinációjában
- vezetői tapasztalat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kossuth Lajos u. 64
1221 Budapest