Szociális munkás

Magyar Ökumenikus Segélyszervezet

A munkavégzés helye
Orosháza
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Ökumenikus Segélyszervezet Szociális és Fejlesztő Központ Orosháza állást hirdet szociális munkás munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A foglalkoztatás időtartama: hosszú távú alkalmazás

Munkavégzés helye: Orosháza központtal Dél – alföldi régió területe

Feladatok:
- Dél – alföldi régióban működő krízisambulancia szakmai feladataiban részvétel: kapcsolati erőszak áldozatainak nyújtott segítő szolgáltatások, szakemberek számára konzultációk, szakmai egyeztető fórumok, workshopok szervezése, hálózatépítés, társadalmi szemléletformáló és prevenciós programok
- egyéni és csoportos tanácsadás szervezése és nyújtása kapcsolati erőszak áldozatai számára
- esetkezelés (szociális munka kapcsolati erőszak áldozataival)
ellátórendszerrel, szakmai szervezetekkel való együttműködés
- szakmai és pályázati adminisztráció elkészítése
- megkeresések fogadása, kapcsolattartás az ügyfelekkel

Egyéb béren kívüli juttatások

- bérezés megegyezés szerint
- rugalmas munkaidő
- szükség esetén munkába járás költségének térítése

Információk a kiválasztási folyamatról

Benyújtandó iratok, igazolások:
- fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
- motivációs levél
- végzettséget igazoló dokumentumok másolata
A motivációs levélben kérjük a bérigény megjelölését!

A munkakör betölthetőségének időpontja: azonnal

A jelentkezés benyújtásának határideje: 2018. március 30.

A Jelentkezem gombra kattintva.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

- felsőfokú végzettség segítői területen (szociális munkás, pszichológus, mentálhigiénés szakember stb.)
- kapcsolati erőszak áldozataival végzett segítői munkatapasztalat
- szociális ellátórendszer, kiemelten a jelzőrendszer működésének ismerete
- együttműködési készség más területek képviselőivel (rendőrség, egészségügy, oktatás stb.)
- kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
- önálló munkavégzésre való képesség
- felhasználói szintű számítógép ismeret
- büntetlen előélet
- B kategóriás jogosítvány, több éves vezetési gyakorlat

Előny:
- szociális fejlesztő projektek megvalósításában való részvétel
- tapasztalat projektek szakmai és pénzügyi koordinációjában

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kossuth Lajos u. 64
1221 Budapest