Pénzügyi asszisztens

Magyar Ökumenikus Segélyszervezet

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Ökumenikus Segélyszervezet teljes munkaidős pénzügyi asszisztens munkatársat keres központi irodájába.

Főbb feladatok:
• pénzügyi kimutatások, jelentések, beszámolók készítése
• költségvetések készítése, ellenőrzése
• pályázatok, projektek pénzügyi folyamatainak nyomon követése, ellenőrzése
• pályázati dokumentációk elkészítése, összeállítása
• szerződések előkészítése, ellenőrzése
• HR folyamatok támogatása
• beérkező bizonylatok ellenőrzése, könyvelésre való előkészítése
• kapcsolattartás a projektek érintettjeivel (támogató/donor szervezetek, partnerek, projekt tagok, stb.)
• gazdasági igazgató munkájának támogatása
• napi operatív folyamatok támogatása, adminisztratív feladatok ellátása

Információk a kiválasztási folyamatról

Benyújtandó iratok:
• fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz fizetési igény megjelölésével
• motivációs levél

A jelentkezés benyújtásának határideje:
2017.07.25.

Kizárólag a következő e-mail címre várjuk: hr@segelyszervezet.hu, a levél tárgyaként „Pénzügyi asszisztens” megjelölésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
• pénzügyi, számviteli szakirányú végzettség
• pályázatok végrehajtásában szerzett tapasztalat
• MS Office magas szintű felhasználói ismerete
• pontosság, precizitás
• strukturált gondolkodás
• erkölcsi feddhetetlenség

Előnyt jelent:
• Európai Uniós pályázati tapasztalat
• angol nyelvtudás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Tomaj u. 4.
1116 Budapest