HR munkatárs

Magyar Ökumenikus Segélyszervezet

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Ökumenikus Segélyszervezet 1 fő teljes munkaidős HR munkatársat keres budapesti központi irodájába. A szervezet Gazdasági Igazgatósága az általános humán-erőforrás feladatok ellátása, koordinálása és fejlesztése érdekében szeretné bővíteni munkatársi csapatát.

Főbb feladatok:
• a Segélyszervezet általános HR folyamatainak végrehajtása, koordinálása és fejlesztése
• a munkakör kiemelt területe a HR adminisztráció: kiléptetés, beléptetés, munkaköri leírások, munkaszerződések elkészítése, változtatása; a munkavállalók adatainak, dokumentumainak adminisztrációja, nyilvántartása elektronikus rendszerben
• jelenléti ívek begyűjtése, szabadságok, betegszabadságok, juttatások, bérszámfejtési adatok nyilvántartása, ellenőrzése
• a Segélyszervezet fenntartásában működő intézmények és a központi iroda többi szervezeti egységének támogatása személyügyi és humán erőforrást érintő kérdésekben
• HR kimutatások, prezentációk, döntés előkészítő anyagok készítése
• jogszabályok folyamatos nyomon követése
• javaslattétel a HR folyamatok és szabályzatok létrehozásában és optimalizálásban
• részvétel a képzések, fejlesztések, szervezeti események szervezésében, koordinálásában

Információk a kiválasztási folyamatról

Benyújtandó iratok, másolatok:
• fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz fizetési igény megjelölésével
• motivációs levél
• végzettséget igazoló dokumentumok másolata

A munkakör betölthetőségének időpontja:
2017.09.01.

A jelentkezés benyújtásának határideje:
2017.07.25.

Kizárólag a következő e-mail címre várjuk: hr@segelyszervezet.hu, a levél tárgyaként „HR munkatárs” megjelölésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
• felsőfokú HR végzettség
• 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat (, de megfelelő elméleti háttérrel rendelkező, lelkes pályakezdők jelentkezését is várjuk)
• naprakész munkajogi, gazdasági és HR ismeretek
• angol és/vagy egyéb idegen nyelv ismerete (előny, de nem feltétel)
• magabiztos számítógépes ismeretek
• strukturált gondolkodás, rendszerszemlélet, folyamatfejlesztésekre való nyitottság
• jó szervező készség
• pontosság, precizitás
• szociális és társadalmi érzékenység
• önálló és dinamikus munkavégzés
• kiváló problémamegoldó képesség

Előny:
• tapasztalat szervezeti HR folyamatok és rendszerek tervezésében, kialakításában és bevezetésében

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Tomaj u. 4.
1116 Budapest