Karbantartó és festő, gipszkartonozó

Magyar Nemzeti Filmalap Közhasznú Nonprofit Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Állami tulajdonú részvénytársaság felvételt hirdet karbantartó és festő, gipszkartonozó munkakörre

Elvárások:

• Szakirányú (festő) szakmunkás végzettség
• Hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
• Megbízhatóság, önállóság, csapatmunka
• Pontos, munkájára igényes, precíz munkavégzés
• Büntetlen előélet
• Referencia

Feladatok:
• Társaságunk tulajdonában álló épületek karbantartási, javítási, üzemeltetési feladatai
• Helyiségek festése, tapétázása, gipszkartonozási munkák elvégzése
• Felületek előkészítése, csiszolása, javítása, glettelése, festése
• Ajtók, ablakok, szegőlécek és egyéb fa felületek mázolása

Amit kínálunk:
• Azonnali munkakezdés
• Hosszú távú munkalehetőség
• Biztos vállalati háttér
• Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:
• Budapest XIV. kerülete, és beosztás szerint a Munkáltató fóti, illetve Budakeszi úti telephely

Jelentkezni lehet: Fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Róna utca 174.
1145 Budapest