Intézményvezető beosztásba keres munkatársat a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítvány

Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítvány

A munkavégzés helye
Nyírpilis
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2020.08.01.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Nyírpilisi Általános Iskolába
INTÉZMÉNYVEZETŐ
beosztásba keres munkatársat a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítvány

A nyírpilisi általános iskolát 2020. szeptember 1-jével veszi fenntartásába a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítvány. A nevelőtestületnek és a tanulói közösségnek olyan vezetőre van szüksége, aki képes szakmai és emberi összefogásra építve tartósan emelkedő pályán tartani az intézményt. Olyan szakembert keresünk, aki az intézményben szakmai megújulási lehetőségeket keres és képes a munkatársait is erre ösztönözni és vezetni. Ha szeretne egy mindig új utakat kereső pedagógus, alkalmazotti közösség vezetője lenni, ha hosszú távú és kihívásokkal teli munkalehetőséget keres, ha hivatásának tartja a hátrányos helyzetű gyerekek segítését és megfelel a kiírás feltételeinek, jelentkezzen a felhívásunkra!
Főbb feladatok:
• Az intézmény szakszerű és törvényes működésének, gazdálkodásának biztosítása
• A nevelőtestületet vezetése, innovatív és színvonalas pedagógiai munka támogatása és folyamatos fejlesztése
• Szoros és hatékony együttműködés a fenntartóval, és a településen működő szervezetekkel, intézményekkel

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit a máltai iskolák közössége kínál:
- vezetői és a pedagógus csapat kialakításának lehetőségét
- az alapítvány pedagógiai-módszertani csoportjának szakmai támogatását
- innovációs keretet az intézménye fejlesztéséhez
- megegyezés szerinti, az ágazatban kiemelkedő bért
- szervezet és pedagógiai fejlesztések eredményeiért megállapodás szerinti teljesítményalapú keresetkiegészítési lehetőséget
- a településtől távol eső lakóhely esetén szolgálati autót
- mobiltelefon előfizetést és laptopot
- indokolt esetben lakhatási támogatást

Információk a kiválasztási folyamatról

Állás elfoglalásának ideje: 2020. szeptember 1.
(Az Alapítványnál az alkalmazása már 2020. augusztus 1-jétől megvalósítható az átadás-átvétel és tanév előkészítése támogatásának céljából.)
Jelentkezési határidő: 2020. május 31.
Várható döntés: 2020. június
Jelentkezési dokumentáció beadásának helye:
postázási címe: 1032 Budapest, Vályog utca 10.
elektronikus címe: [email protected]
Jelentkezéshez csatolandó dokumentumok:
• Europass típusú önéletrajz
• Végzettséget és szakképzettséget igazoló okiratok másolatai
• Erkölcsi bizonyítvány vagy annak igénylését igazoló irat
• Motivációs levél-benne az iskolával és vezetéssel kapcsolatos alapelvekkel

Adatkezelési tájékoztatónkat az alábbi linkre kattintva olvashatja el:

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Alkalmazásának feltételei:
• tanítói és/vagy tanári végzettség
• közoktatási vezető szakvizsga
• legalább tíz év általános iskolai nevelési-oktatási gyakorlat
• büntetlen előélet
Előnyt jelent, ha a jelentkező:
• csapatban tud gondolkodni
• a folyamatos és a projektszerű munkastílust egyaránt átlátja, használja
• rendelkezik intézményvezetői, intézményvezető-helyettesi tapasztalattal
• hátrányos helyzetű és/vagy roma tanulókkal kapcsolatos munkában szerzett tapasztalattal bír
• pedagógiai és szervezetfejlesztési tapasztalatokat szerzett
Személyes elvárások:
• Ismerje a köznevelés, a munkaügy, az igazgatás szakmai és jogi szabályait
• képes legyen a jogszabályi rendelkezések gyakorlati megvalósítására, az esetleges működési rendellenességek felismerésére, megfelelő intézkedések alkalmazására, döntések meghozatalára
• képes legyen pedagógiai innovációkhoz, szervezeti változásokhoz az alkalmazotti testület támogatását megszerezni, a változásokat menedzselni
• rendelkezzen pedagógiai és közszolgálati elhivatottsággal, határozottsággal, magabiztos kapcsolatteremtő és konfliktuskezelő képességgel, empátiával forduljon a felnőttek és tanulók felé, együttműködési készségében legyen töretlen és kitartó
• a hibákat, kudarcokat képes a siker, a cél felé vezető lépcsőknek tekinteni

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A máltai szemléletmód szerint az igazi segítség nem csupán a pillanatnyi szükséget enyhíti, hanem annál sokkal többet ad. Ennél fogva a Magyar Máltai Szeretetszolgálat különös gondot fordít a gyerekekre. A karitatív szervezet 2011-ben létrehozta a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítványt, mely elláthatja a rá bízott iskolák és óvodák fenntartói feladatait.

A MAGYAR MÁLTAI SZERETETSZOLGÁLAT ISKOLA ALAPÍTVÁNY
pedagógus álláshelyek betöltésére keres kollégákat
- akik keresik a szakmai kihívásokat,
- akik vállalják, hogy hátrányos helyzetű tanulókkal foglalkoznak a mindennapokban,
- akik nem rutinból szeretnék ellátni a feladataikat,
- akik nyitottak az újszerű pedagógiai módszerekre,
- akik akarnak és tudnak csapatban, a csapatért, a csapatot formálva dolgozni.

Adatkezelési szabályzatunkat az alábbi linkre kattintva olvashatja el:
maltaiiskola.hu/wp-content/uploads/2020/04/%C3%BC2931-75-t%C3%A1j%C3%A9koztat%C3%A1s-adatkezel%C3%A9sr%C5%91l_toborz%C3%A1s-1.docx

A cég címe

Miklós utca 32.
1033 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Leveli Aliz
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3912299  Megjelentetés dátuma: 2020.05.15.