Intézményvezető (MMSZ Károly Róbert Középiskola, Gyöngyös)

Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítvány

A munkavégzés helye
• székhely: 3200 Gyöngyös, Katona József u. 4., Gyöngyös (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.08.15.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ellátandó feladat:
• Irányítja az intézmény szakszerű és törvényes működését, gazdálkodását
• Szervezi a pedagógiai feladatok szakszerű végrehajtását
• Vezeti a nevelőtestületet, megköveteli a színvonalas és lelkiismeretes pedagógiai munkát

Egyéb béren kívüli juttatások

Bérezés: ágazatban versenyképes bér

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezési határidő: 2018. április 20. 14.00
Jelentkezési dokumentáció postázási címe: 1033 Budapest, Miklós u. 32.
elektronikus címe: [email protected]
Jelentkezéshez csatolandó dokumentumok:
• Europass önéletrajz
• Végzettséget és szakképzettséget igazoló okiratok másolatai
• Erkölcsi bizonyítvány vagy annak igénylését igazoló irat
• Motivációs levél
• Az intézményre vonatkozó vezetési terv
A beadott dokumentumok alapján fenntartói interjúra behívás és intézményi meghallgatás lehetséges

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

• középiskolai tanári végzettség
• legalább 5 év vezetői (intézményvezető, intézményvezető-helyettes) gyakorlat
• közoktatási vezető szakvizsga
• legalább 10 év nevelési-oktatási gyakorlat
• büntetlen előélet

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A máltai szemléletmód szerint az igazi segítség nem csupán a pillanatnyi szükséget enyhíti, hanem annál sokkal többet ad. Ennél fogva a Magyar Máltai Szeretetszolgálat különös gondot fordít a gyerekekre. A karitatív szervezet 2011-ben létrehozta a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítványt, mely elláthatja a rá bízott iskolák és óvodák fenntartói feladatait.

A MAGYAR MÁLTAI SZERETETSZOLGÁLAT ISKOLA ALAPÍTVÁNY
pedagógus álláshelyek betöltésére keres kollégákat
- akik keresik a szakmai kihívásokat,
- akik vállalják, hogy hátrányos helyzetű tanulókkal foglalkoznak a mindennapokban,
- akik nem rutinból szeretnék ellátni a feladataikat,
- akik nyitottak az újszerű pedagógiai módszerekre,
- akik akarnak és tudnak csapatban, a csapatért, a csapatot formálva dolgozni.

A cég címe

Miklós utca 32.
1033 Budapest