Tanító, tanár, óvodapedagógus (Máltai Óvoda és Általános Iskola, Tarnabod)

Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítvány

A munkavégzés helye
Heves
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A tarnabodi Máltai Óvoda és Általános Iskola felvételt hirdet:

általános iskolai tanító,
kémia,
ének-zene szakos tanár,
óvodapedagógus munkakör betöltésére

Egyéb béren kívüli juttatások

- nehéz körülmények közötti munkavégzésért járó pótlék,
- beilleszkedési támogatásként határozott időre szóló havi bérkiegészítés
- munkába járási támogatás,
- pedagógus és nevelő-oktató munkát segítő feladatot vállaló házaspároknak szükség esetén lakhatási támogatás,
- az intézmény céljaival megegyező felsőfokú tanulmányok elvégzéséhez szükséges támogatás.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Képzési szak

tanító, tanár, óvodapedagógus

Készségek és személyes tulajdonságok

- meghirdetett munkakör betöltésére megfelelő végzettség és szakképzettség,
- esetleg a meghirdetett munkakör betöltéséhez szükséges szakképzettséget biztosító megkezdett felsőfokú tanulmányok folytatása esti/levelező képzés keretében,
- pedagógus hivatástudat, motiváltság,
- a Magyar Máltai Szeretetszolgálat hitvallásának, szellemiségének elfogadása, gyakorlati megvalósítása.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A máltai szemléletmód szerint az igazi segítség nem csupán a pillanatnyi szükséget enyhíti, hanem annál sokkal többet ad. Ennél fogva a Magyar Máltai Szeretetszolgálat különös gondot fordít a gyerekekre. A karitatív szervezet 2011-ben létrehozta a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítványt, mely elláthatja a rá bízott iskolák és óvodák fenntartói feladatait.

A MAGYAR MÁLTAI SZERETETSZOLGÁLAT ISKOLA ALAPÍTVÁNY
pedagógus álláshelyek betöltésére keres kollégákat
- akik keresik a szakmai kihívásokat,
- akik vállalják, hogy hátrányos helyzetű tanulókkal foglalkoznak a mindennapokban,
- akik nem rutinból szeretnék ellátni a feladataikat,
- akik nyitottak az újszerű pedagógiai módszerekre,
- akik akarnak és tudnak csapatban, a csapatért, a csapatot formálva dolgozni.

A cég címe

Miklós utca 32.
1033 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Leveli Aliz
E-mail: Küldje el önéletrajzát