Szakreferens

Magyar Felsőoktatási Akkreditációs Bizottság

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A MAGYAR FELSŐOKTATÁSI AKKREDITÁCIÓS BIZOTTSÁG

PÁLYÁZATOT HIRDET

SZAKREFERENS

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉRE

A munkakörbe tartozó feladatok:

  • a Magyar Felsőoktatási Akkreditációs Bizottság hatáskörébe tartozó szakértői eljárások szakmai előkészítése,
  • szakértői munka koordinálása, szakbizottsági ülések lebonyolítása, emlékeztető készítése,
  • kérelmek, szakértői vélemények, egyéb akkreditációs beadványok gondozása,
  • a Magyar Felsőoktatási Akkreditációs Bizottság hatáskörébe tartozó egyéb eljárásokban való részvétel,
  • kapcsolattartás a felsőoktatási intézményekkel és a bizottsági tagokkal.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú végzettség,
  • kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • legalább 5 éves munkatapasztalat.

Elvárt kompetenciák:

  • kimagasló szövegértési képesség,
  • kimagasló kommunikációs készség, fogalmazási készség,
  • önállóság, rugalmasság, terhelhetőség, határozottság
  • precizitás,
  • együttműködő és problémamegoldó képesség.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • felsőoktatási oktatási, oktatásszervezési tapasztalat,
  • Phd fokozat,
  • egyéb nyelvismeret.

További információk
A foglalkoztatás a Munka törvénykönyve szerint történik teljes munkaidőben, határozatlan idejű jogviszony keretében, 3 hónapos próbaidő mellett. A munkavégzés helye a MAB székhelye.

Pályázati határidő: 2019. szeptember 15.

Az önéletrajzokat a megpályázni kívánt munkakör megjelölésével elektronikus úton várjuk a jelentkezés gombra kattintva.

A pályázó a pályázat megküldésével hozzájárul, hogy a MAB Titkárság, mint adatkezelő a pályázatban megadott adatokat 2019. szeptember 30-ig kezelje. A MAB Titkárság az pályázati anyagokat az adatkezelési határidő lejártával megsemmisíti.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Krisztina körút 39/B.
1013 Budapest