Forgácsoló Műszakvezető Munkatárs

Mag Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Kecskemét
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az FFG-Csoport (Fair Friend Group) a szerszámgépek, áramkörök, zöld energia és ipari berendezések üzleti területein a világpiacon vezető pozíciót foglal el, és ellátja a fontosabb iparágakat a modern és hatékony gyártáshoz szükséges komplett megoldásokkal. Összesen 82 telephelyén Európában (21- köztük Magyarországon), az USA-ban (4), Kínában (19), Indiában (2), a Távol-Keleten (36) körülbelül 2.500 alkalmazottat foglalkoztat. Magyarországi telephelyünkre keresünk

Forgácsoló Műszakvezető Munkatársat

Feladatai:
- a forgácsoló üzem munkájának operatív irányítása, két/három műszakos munkarendben
- a műszakban dolgozók munkájának szervezése, teljesítményének követése vezetői feladatok ellátása
Szakmailag felelős a következő folyamatok rendeltetésszerű működésének biztosításáért:
- A folyamatos termeléshez szükséges segédeszközök ill. egyéb feltételek biztosítása
- Gyártástechnológia optimalizálása
- ISO előírások ill. forgácsoló üzemi utasítások betartása ill. betartatása
- Meglévő folyamataink folyamatos optimalizálása

Elvárásaink:
- szakirányú középfokú forgácsoló vagy gépésztechnikus végzettség
- legalább 5 éves CNC marósként szerzett szakmai tapasztalat
- Projektjellegű feladatok önálló irányítására való képesség
- Határozott, emberileg és szakmailag hiteles csoportvezetői fellépés
- Munkatársak motiválásának , szakmai fejlesztésének képessége

Előny
- Forgácsoló üzemben szerzett termelésirányítói / műszakvezetői tapasztalat
- Német nyelvtudás

Amit kínálunk:
-Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem a pályázó szakmai tapasztalatától függően.
-Jelentős éves béren kívüli juttatási keret Cafeteria rendszeren keresztül.

Munkavégzés helye:
Kecskemét

Kecskemét

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha szeretne egy teljesítményképes csapatban igényes feladatokon velünk dolgozni és a szakmai felelősség kihívás Önnek, akkor várjuk pályázati anyagát a következő e-mail címre:

MAG Hungary Kft. | István király krt. 23/ a.
H-6000 Kecskemét | Hungary
kitti.bakonyi@mag-ias.com

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat