Üzleti tanácsadó

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A jelenlegi gazdasági helyzetben még erőteljesebb cégünk üzenete: nálunk nincs létszámleépítés, nincsenek megszorítások, hanem ellenkezőleg, fő célunk a fejlesztés, új munkatársak felvétele, és számukra hosszú távú munkalehetőség biztosítása.

Feladatok:
• napi szinten tárgyalások egyeztetése online, telefonon és személyesen,
• ügyféligények felmérése és ezen igények alapján személyre szóló ajánlatok elkészítése,
• szerződések kötése a belső szabályok és jogi megfelelőségek keretén belül.

Egyéb béren kívüli juttatások

• A piacon sok évtizedes biztosítási múlttal rendelkező nagyvállalat támogatása. Vállalkozásunk a Generali Biztosító Zrt. szerződött partnere.
• Ingyenes alapoktatás és a biztosítási piacon egyedülálló hivatásindító támogatás, akár 3 éven keresztül és ezen felül rendkívül kedvező jutalékrendszer.
• Hivatásindító folyamatban kiemelkedő teljesítményt nyújtó kollégák számára ajándék TABLET-et adunk.
• Játékos tanulási folyamat, online eszközök alkalmazásával.
• Online térben való üzletkötési lehetőség, akár személyes ügyféltalálkozó nélkül is.
• Szakmai képzések, továbbképzések, és maximális szakmai segítségnyújtás.
• Kezdő kollégáknak adatbázis építésére a cég által adott ügyféllista.
• Későbbiekben karrier építés, mint lehetőség adott.
• 1.000.000 Ft-os nettó kezdő támogatás az első évben (ebből akár a vállalkozói jogviszony költségei is rendezhetőek!) +20%-kal növelt alap jutalék elszámolás
• infrastruktúra használat biztosított
• ügyfélszolgálati munkavégzés lehetőségével

Megbízó

Bank- és pénzügy

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

• minimum középiskolai végzettség,
• felsőfokú szakirányú végzettség esetén MNB biztosításközvetítői vizsga mentességet jelenthet,
• nyílt, őszinte kommunikáció a teljes körű ügyfél tájékoztatáshoz és elégedettséghez,
• kitartó és stresszt jól tűrő jellemvonás,
• nyitottság az új termék– és üzletkötési technikák megismerésére,
• önálló tanulási kedv és vágy.
• NEM HÁTRÁNY, HA NEM RENDELKEZEL MÉG SZAKMAI VAGY ÜZLETKÖTÉSI TAPASZTALATTAL! MEGTANÍTUNK MINDENRE, AMI A MUNKÁHOZ SZÜKSÉGES!

Ennek érdekében személyes beszélgetést szervezünk, melyen bemutatjuk a társaságunk által kínált munka- és karrierlehetőségeket.

A biztosító egyaránt várja a középfokú végzettségűek, felsőoktatási hallgatók, és diplomával rendelkező érdeklődők jelentkezését.

AJÁNLATUNK ÖNNEK SZÓL!

A személyes beszélgetésre az alábbi e-mail címen lehet jelentkezni fényképes önéletrajzzal: [email protected]

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

MADS Marketing Kft.
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3978732  Megjelentetés dátuma: 2020.09.29.