Junior könyvelő

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

10 éve dinamikusan fejlődő, stabil jövőképpel és anyagi háttérrel rendelkező könyvelő irodai partnerünk számára hosszútávra keresünk kollégát, junior könyvelő pozícióba.

Főbb feladatok:
• aktív részvétel a napi könyvelési és adminisztrációs feladatok ellátásában
• adatállományok karbantartása
• havi, negyedéves és éves egyeztetések és jelentések előkészítése
• adóbevallások előkészítése
• adóhatósági ellenőrzéshez szükséges dokumentumok előkészítése
• részvétel az éves beszámoló összeállításában

Egyéb béren kívüli juttatások

AMIT KÍNÁLUNK
• jól felszerelt, modern munkakörnyezet
• barátságos, támogató, együttműködő csapat
• TÉNYLEGES 8 órás munkaidő és rugalmas feltételek, melyek egyensúlyt biztosítanak a munka és a magánélet között
• sokoldalú, változatos, felelősségteljes munka
• folyamatos szakmai fejlődés a tulajdonos-szakértő támogatásával (20 éve a szakmában)
• az EMBERI és SZAKMAI hozzáállás MEGBECSÜLT DÍJAZÁSA

Megbízó

Számviteli és könyvvizsgálati tevékenységek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Készségek és személyes tulajdonságok

MINIMUM Elvárások:
• Pénzügyi- és számviteli ügyintézői végzettség
• Minimum 1 év folyamatos pénzügyi vagy könyvelési területen szerzett tapasztalat
• Felhasználói szintű Excel tudás
• Alapfokú adózási ismeretek
• Fogékonyság a technikai újításokra
• Pontos, precíz munkavégzés

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
09:00-17:00 ( H-P)

BRUTTÓ BÉR
Megegyezés szerint

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest - V. ker

Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek
Email: [email protected]
Telefon: +36204413386

A [email protected] email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: Junior könyvelő

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

MEGJEGYZÉS
Ezt a hirdetést a MADS Az Egészség Erő kampányunk keretében hirdetjük, amellyel egészségügyi intézményeknek segítünk, hogy minél gyorsabban és több helyre eljussanak hirdetéseik. Ha az önéletrajz elküldése gombra kattint, a hirdető intézmény karrier oldalára irányítja. Sok sikert kívánunk! MADS A Munka Erő!

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
Tel.: 06 20 441 3386
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3943673  Megjelentetés dátuma: 2020.07.28.