Vezető könyvelő

MADS

A munkavégzés helye
Budapest, V. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

10 éve dinamikusan fejlődő, stabil jövőképpel és anyagi háttérrel rendelkező könyvelő irodánk hosszútávra keresi kollégáját VEZETŐ KÖNYVELŐ pozícióba.

FELADATOK
Főbb feladatok:

ügyfélportfolió könyvvezetésének teljeskörű kezelése
(kimenő-, bejövő számlák, bank, pénztár, vegyes bizonylatok könyvelése)
a könyvelés, az éves és évközi jelentések helyességének és időbeni elkészülésének biztosítása összehangban az ügyfelek jelentéstételi elvárásaival és a határidőkkel.
a csapattagok munkájának koordinálása, szakmai fejlődésének támogatása, ellenőrzése
ügyfelekkel együttműködő, proaktív kapcsolattartás
adóhatósági kapcsolattartás
könyvvizsgálat előkészítése, könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás
CÉG BEMUTATÁSA
Amennyiben Ön valóban vezető könyvelőként képzeli szakmai pályafutását, akkor a a legkiválóbb lehetőség az ÖNMEGVALÓSÍTÁSRA és mindazon plusz értékeinek, képességeinek a felszínre hozatalára, ami még ÖNBEN REJLIK!

Legyen a Csapatunk Tagja!

FELTÉTELEK
regisztrált MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐI képesítés
Minimum 3 év szakmai tapasztalat
Naprakész adózási és számviteli ismeretek
Angol nyelv középszintű, készségszintű használata (nyelvvizsga nem elvárás)
Magabiztos Excel tudás
Megoldásorientált, ügyfélközpontú gondolkodásmód
Megbízhatóság, önálló és precíz munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK
jól felszerelt, modern munkakörnyezet
barátságos, támogató, együttműködő csapat

TÉNYLEGES 8 órás munkaidő és rugalmas feltételek, melyek egyensúlyt biztosítanak a munka és a magánélet között
sokoldalú, változatos, felelősségteljes munka
folyamatos szakmai fejlődés a tulajdonos-szakértő támogatásával (20 éve a szakmában)
az EMBERI és SZAKMAI hozzáállás MEGBECSÜLT DÍJAZÁSA

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
H-P 09:00-17:00

BRUTTÓ BÉR
Bérigény megjelölését kérem

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest
Budapest - V. ker

PROJEKT MENEDZSER
Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek
Email: [email protected]
Telefon: +36204413386

A [email protected] oldara küldött szakmai önéletrajzzal. Tárgy: vezető könyvelő

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

MEGJEGYZÉS
Ezt a hirdetést a MADS Az Egészség Erő kampányunk keretében hirdetjük, amellyel egészségügyi intézményeknek segítünk, hogy minél gyorsabban és több helyre eljussanak hirdetéseik. Ha az önéletrajz elküldése gombra kattint, a hirdető intézmény karrier oldalára irányítja. Sok sikert kívánunk! MADS A Munka Erő!

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
Tel.: 06 20 441 3386
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3938021  Megjelentetés dátuma: 2020.07.15.