Lakatos

MADS

A munkavégzés helye
Budapest, XIV. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK
Intézményeknél, önkormányzati lakásoknál lakatos munkálatok elvégzése.

FELTÉTELEK
Szükséges végzettség: lakatos szakmunkás bizonyítvány
Megfelelő szakmai tudás megléte, aktív alkalmazása

AMIT KÍNÁLUNK
Hosszú távú ,bejelentett biztos munkahely
Alapbér + cafeteria
Lehetőség továbbképzésre

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
H-Cs 7:30-16:30;P 7:30-13:30

BRUTTÓ BÉR
Bérigény megjelölését kérem.

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest
Zugló
PROJEKT MENEDZSER
Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek
Email: [email protected]
Telefon: +36204413386

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével tudnak a következő email címre: [email protected] Tárgy: Lakatos

Információk a kiválasztási folyamatról

Megbízó

Ingatlanok értékesítése, bérbeadása és kezelése

Ingatlankezelés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

MEGJEGYZÉS
Ezt a hirdetést a MADS Az Egészség Erő kampányunk keretében hirdetjük, amellyel egészségügyi intézményeknek segítünk, hogy minél gyorsabban és több helyre eljussanak hirdetéseik. Ha az önéletrajz elküldése gombra kattint, a hirdető intézmény karrier oldalára irányítja. Sok sikert kívánunk! MADS A Munka Erő!

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
Tel.: 06 20 441 3386
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3937993  Megjelentetés dátuma: 2020.08.12.